گزارش تصویری از اولین نمایشگاه ه بین المللی ماشین آلات راه سازی، راهداری، معدنی، خودرو دیزلی قـطـعـات و صـنـایـع وابسته

پادرا دیزل نماینده رسمی محصولات تاترا در ایران، با نمایش یکی از جدیدترین محصولات شرکت تاترا  در اولین نمایشگاه ه بین المللی ماشین آلات راه سازی، راهداری، معدنی، خودرو دیزلی قـطـعـات و صـنـایـع وابسته حضور پررنگی داشت.

ادامه مطلب …

اولین نمایشگاه ه بین المللی ماشین آلات راه سازی، راهداری، معدنی، خودرو دیزلی قـطـعـات و صـنـایـع

اولین نمایشگاه ه بین المللی ماشین آلات راه سازی، راهداری، معدنی، خودرو دیزلی قـطـعـات و صـنـایـع وابـسـتـه از ۲۵  دی ماه ۹۶ در محل نمایشگاهای شهر آفتاب برگزار و تا ۲۹ دی ماه ۹۶ دایر خواهد بود. این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۷  برای بازدید عموم باز خواهد بود.

ادامه مطلب …

حضور پادرا دیزل در اولین نمایشگاه ماشین آلات راهسازی معدنی و دیزلی تهران شهر آفتاب

پادرا دیزل در اولین نمایشگاه ماشین آلات راهسازی معدنی و دیزلی تهران با حضور شرکت های مجموعه پادرا دیزل و داتیس فرا دیزل آریا پذیرای علاقمندان به صنعت خودرو در شهر تهران (شهر آفتاب) است.

ششمین نمایشگاه سالانه فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع ایران

ششمین نمایشگاه سالانه فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع ایران در تاریخ ۱۸ لغایت ۲۰ مهر ماه ۹۶ در مصلی بزرگ امام خمینی ره برگزار شد. ادامه مطلب …

حضور در نمایشگاه بین المللی سنگ ایران محلات

حضور در نمایشگاه بین المللی سنگ ایران محلات زر تاریخ ۲۴ تا ۲۷ شهریور ماه سال ۹۶ به وسعت ۵۵ هزار متر مربع در ۸ سالن در ۱۰ کیلومتری محور محلات به شهر نیمور بعد از شهرک صنعتی شهید بابایی برگزار شد. ادامه مطلب …

پتانسیل بالای بازار ایران برای محصولات« تاترا»

بازدیدکنندگان در بدو ورود به نمایشگاه خودرو البرز قطعا غافلگیر خواهند شد، چراکه در اینجا با یک کامیون آفرود هشت چرخ مواجه می‌شوند که بر روی موانع طراحی شده قرار گرفته است تا توان خود را نشان دهد. شرکت آسان کار پادرا، به‌عنوان نماینده رسمی تاترا جمهوری چک، برای نمایشگاه البرز مدل فونیکس ۸*۸ این برند را روانه میدان کرده است و در روز نخست نمایشگاه شاهد رونمایی آن بودیم

ادامه مطلب …

خودرو سنگین معدنی تاترا فونیکس رونمایی شد

 در اولین روز از چهارمین دوره نمایشگاه خودرو البرز خودرو سنگین منحصر به فرد تاترا فونیکس مجهز به پیشرانه شش سیلندر ۱۲.۹ لیتری پاکار MX به قدرت ۴۵۶ اسب بخار و گشتاور ۲۳۰۰ نیوتون.متر رونمایی شد.

ادامه مطلب …

گزارش تصویری غرفه پادرا دیزل در چهارمین نمایشگاه خودرو استان البرز

پادرا دیزل نماینده محصولات تاترا در ایران، با رونمایی از جدیدترین محصول این شرکت در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز حضور پررنگی داشت.

ادامه مطلب …